Nejlepší projektory EPSON: co může za jejich úspěch?

Nejprodávanější, nejlepší, nejoblíbenější – i tak lze charakterizovat projektory výrobce EPSON. Co může za jejich oblíbenost a proč se stávají součástí stále většího množství tuzemských domácností? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek, budou součástí následujících řádků, na kterých vám prozradíme, proč chytí projektory EPSON za srdce také vás!

 

Reakce na přání zákazníků

 

Díky inovativním technologiím, vysoké kvalitě1 300x225 Nejlepší projektory EPSON: co může za jejich úspěch? a výkonu patří projektory této společnosti mezi nejprodávanější u nás i v zahraničí. Jelikož vývoj nelze zastavit a požadavky zákazníků jsou stále specifičtější a promyšlenější, rozhodla se společnost EPSON rozšířit nabídku projektorů sloužících k pevné instalaci o projektory s variabilní možností umístění. Zákazníci nyní mohou vybírat nový projektor z bohaté nabídky, v níž se objevují jak projektory velmi lehké a kompatibilní, tak výkonné přístroje větších rozměrů se světelným výstupem až 10 000 lumenů.

 

Moderní technologie i snadná údržba

 

Modely projektorů EPSON disponují celou škálou jedinečných funkcí, které zajišťují maximální efektivitu a snadnou obsluhu. Jako příklad můžeme zmínit například funkci EasyMP umožňující vzdálenou konfiguraci a monitorování jednotlivých projektorů. Za zmínku stojí také technologie Super Resolution, díky níž můžete své oblíbené filmy nebo seriály sledovat v kvalitě nesrovnatelně vyšší oproti klasickému HD. Zapomenout ovšem nemůžeme ani na technologii Edge Blending. Ta totiž umožňuje vytvoření rozsáhlých obrázků s plynulým přechodem promítání z více různých projektorů nebo počítačů.

 

Vysoce kvalitní lampy a 3x jasnější barvy

 

Projektory EPSON disponují vysoce kvalitními a výkonnými lampami, jejichž životnost je jednoduše neuvěřitelná. Pořídit si můžete modely se světelným výstupem v rozmezí 4 000 až 10 000 lumenů. 3LCD projektory navíc zajistí výrazně vyšší barevný světelný výstup, díky němuž jsou jednotlivé obrazy jasnější a o mnoho živější, než u klasických DLP projektorů. Projektory EPSON jsou zkrátka a jednoduše absolutní jedničkou na našem trhu a ve vašem obývacím pokoji či ložnici by rozhodně neměly chybět!