Projektor Epson EH-TW3200 je ideální pro hráče i filmové nadšence

Hledáte projektor pro hráčské večery s přáteli? Chcete si užít domácího promítání stejně jako v kině? Potřebujete co nejkvalitnější obraz pro firemní prezentace? Pak můžete sáhnout po projektoru Epson EH-TW3200, jež splňuje všechny vaše požadavky i spoustu dalších podmínek zákazníků.

 

IMG 1033 300x225 Projektor Epson EH TW3200 je ideální pro hráče i filmové nadšenceProjektor Epson EH-TW3200 s vysokou kvalitou obrazu

 

Největšími přednostmi tohoto projektoru je zejména jeho vysoká kvalita obrazu. S tou se mu mohou rovnat jen skutečné špičky v projekčním oboru. Rozlišení se u něj totiž pohybuje okolo 1920 x 1080 pix, svítivost je 1 800 ANSI lumenů, kontrast si s ním užijete okolo 25000:1 a pokud máte malé prostory, můžete taktéž využít velice jednoduchého zoomu. Všechny tyto parametry vytváří vždy nejkvalitnější promítání, vynikající jas, výjimečnou čistotu obrazu i za denního světla a velkou projekci, a to po dobu až 4 000 hodin.

 

Projektor Epson EH-TW3200 bohužel asi jen málokdo využije na cestách

 

Jelikož má však tento projektor 7,3 kilogramů, nemůžete si tento vždy perfektní promítací zážitek užít třeba na cestách nebo na dovolené. Epson EH-TW3200 se totiž na převážení a na cestování příliš nehodí. Naopak se ale hodí jako domácí kino, soukromé promítání či na profesionální účely, jakými jsou například firemní prezentace či školní přednášky.

 

K projektoru Epson EH-TW3200 budete potřebovat další příslušenství

 

Navíc budete k tomuto projektoru potřebovat další příslušenství, jakým jsou například reproduktory, které právě u tohoto modelu chybí. Ne vždy je ale tato skutečnost na škodu. S externími reproduktory totiž mnohdy dosáhnete lepšího zvuku, než u projektoru. Připojení dalších příslušenství k projektoru Epson EH-TW3200 ale není ničím nemožným! V projektoru jsou totiž dva HDMI vstupy, které můžete využít například k propojení set-top boxu, DVD přehrávače či jakékoliv herní konzole. Užít si tak můžete skutečně jakékoliv promítací zábavy.